Rimorkio prikolic

Shitet nga: Buci 27 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje tmir e ardhur nga gjermanija me një gumë rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim