Rimorkio

Shitet nga: Rimorkio 28 Sht 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkio per mini bager pesha deri 4 ton. Dimenzionet; 350/175 cm.
Ka shkallet e pershtatshme me hyp bageri. Tel.045/575-940
Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim