Rimorkio

Shitet nga: Ndue 30 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
rimorkio per bartjen e makinave , e ardhur nga zvicra e doganuar ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim