Rimorkjo

Shitet nga: sherifi 09 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkjo eshte ne gjendje te rregullte eshte e ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim