SHITET KAMIONI 612 D VITI 1997

Shitet nga: Pajtim 14 Nën 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES KAMIONIN 612 D VITI 1997
KAIMONI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT SA I PERKET MOTORRIT SI DHE NE PERGJITHSI GJITH KAMIONIT.

PER KONTAKT: 044 119 715
044 565 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim