SHITET OSE NDRROHET VW T4 dizel -92

Shitet nga: shpetim 03 Jan 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
NDRROHET OSE SHES VW T4 2.4 DISSEL VITI I PRODHIMIT 1992,OSE EDHE NDRROHET ME VETUR TJETER .
VW T4 ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT TE GJITHA SERVISET I KA TE KRYERA .
ESHTE I REGJISTRUAR NE RKS
DHE REGJISTRIM KA DERI NE MUAJIN QERSHOR.
PER QDO INFORMAT MA TE HOLLSISHME MUND TE LAJMEROHUNI NE NR.TEL. 044 828 975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim