Kamion scania

Shitet nga: kujtim osmanaj 20 Pri 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 112
shes kamionin Scania viti ptodhimit 1988 1 vit regjistrim RKS per informata me te hollsishme 044 614 834
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim