scania me rimorkio

Shitet nga: lirind hoti 08 Maj 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 480
Scania komplet me rimorkio eshte ne gjendje te shum te mire me servis full me.homa te reja ka servisin e vajit komplet . Te retarderit minjaqit ajrit.naftit. Rrypat e motorrit etj bejm drim me vetur ose kamjon me kran ka regjistrim deri ne fund te vitit . Viti i kajonit 2000 rrimorko 1996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim