Shes Kamion Mercedes Benz 13 24 Miller-Kiper

Shitet nga: gani mamusha 10 Tet 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamion Mercedes Benz 13 24 Miller-Kiper viti i prodhimit 1992 ne gjendje te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim