Shes Kamioneten LT - 2.4 Dizel

Shitet nga: sabit 16 Shk 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamioneten LT - 2.4 Dizel
-Punon shum mir -
-3.80 Eshte Kolica E gjat
-Ceraden E Ka Tre
-Regjistrimi Ika Skadu -Met 03.11.2011
-Eshte i Qlajmruar nuk Ka Denim ( BEJM NDRRIM ME GOLF 2 Dizell )
per me shum informata kontaktoni ne
Nr e tel :044-127-282
Ipko :049-200-834
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim