Shes bagerin 9-12

Shitet nga: Labinot 13 Jan 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin 912 litronik ne gjendje te shkelqyshme veq 1 vit i perdorur ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim