Shesim kombi 208 1994

Shitet nga: Ecevit 14 Qer 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim kombi 208 viti 1994 shum e xende regul rexistrimi 10.06.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim