Shiten dampera!

Shitet nga: Shaban 31 Jan 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten damperat per bartje, ne gjendje te rregullt teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim