Shitet Golldani

Shitet nga: shitet 18 Nën 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
posedon dokumentat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim