Shitet urgjent me marrveshje kombi Volkswagen

Shitet nga: Mirsat Rexha 02 Nën 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi per ngarkim dhe pune fizike.
Kombi eshte ne gjendje shum te mir me te kaluar 230.000km, viti i prodhimit 1989.
posedon 8ulese +ulesja e shoferit. Regjistrimi eshte bere me 17.06.2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim