Shkall-rampa per bager

Shitet nga: hysni 14 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
3.70m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim