Sprinter

Shitet nga: Eltis Krasniqi 22 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
sprinter cdi 208 viti prodhimit 2002 Ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim