Sprinter 211

Shitet nga: Lumni 14 Gsh 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sprinter 211 cdi viti 2004 i po sa ardhure nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim