Sprinter 312

Shitet nga: Nadri Gashi 05 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter 312 disel viti i prodhimit 1997 i ardhur nga Zvicra ne gjendje te rregull i regjistruar me targa RKS më 20 shkurt per me shum informata na kontaktoni ne 044687416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim