Sprinter

Shitet nga: Bajram 02 Shk 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet sprinters ne gjendje shum te mir pune viti 99 i regjistruar rks per me shum info kontaktoni ne tel 044268571
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim