Steyr

Shitet nga: Steyr 09 Shk 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Steyr me kran dhe hebebin n gjendje extra te mire
Viti i Prodhimit 1987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim