T5 trrasporter

Shitet nga: Gagi 27 Shk 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 400 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi i po sa ardhur nga italija ne gjendje shum te mir posedon rafta origjinal . cd.klim 1. 9 motori me 131 pes me tri ulse perpara 5 shpejsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim