Traktor Ngarkues

Shitet nga: Aid Badalli 18 Tet 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Traktor ne gjendje te mire pune ngarkues,me 2 rromues te ndryshem, gjendet ne prizrene per me shume informata kontaktoni ne 044 261 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim