Turbo Zazstava

Shitet nga: Qerim Morina 13 Shk 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Turbo Zazstava
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim