U shit bageri

Shitet nga: Bedri 05 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHes bagerin Kaiser
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim