Urgjent Greifer

Shitet nga: --- 19 Mar 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Greiferi eshte i ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim