VOLVO

Shitet nga: Xxx 09 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet volvo me krane ne gjendje t mire vetem i qlajmrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim