VW Kombi i ardhur nga jasht

Shitet nga: Dani 28 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin i ruajtur tiptop me gjitha servisimet e kryera me targa te zvicres

Klim
Airbag
Electronik gjamat
Kombi eshte shum i ruajtur
Kontakt viber +37744944901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim