VW T4 1.9 DIZELL 1VIT REGJISTRIM

Shitet nga: Bledar 23 Gsh 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi Vw t4 1.9 Dizell 1991 regjistrim gati ni vit . Kombi eshte i rujten, eshte ne gjendje te rregullt, nuk eshte ne hipotek, punon shum mir per, vetem ni pronar ne Kosov. Per me shum informata kontaktoni ne telefon:
Viber +386 49 443 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim