VW T4 2.4 disel

Shitet nga: Kushtrim 12 Maj 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes vw t4 i ardhur nga austria 2.4 viti i prodhimit 99 me dogan te paguar per me shum info kontaktoni ne nr 044338026 dhe 044887345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim