Valak

Shitet nga: Aziz 26 Shk 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet valaki ne gjendje per pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim