Volvo 420

Shitet nga: Jetoni 20 Sht 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Volvo fh12 420 viti1996 Ben edhe ndrrim me libherr litronic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim