Volvo fh12 420 1996

Shitet nga: jeton 24 Jan 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 800 EUR   11 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
e regjistruar deri ne maj 2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim