Vw T-4

Shitet nga: Bashkim Gashi 27 Nën 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes makinen e sapo ardhur nga gjermania është në gendje të rregullt per 7 përsona
Diesel 1.9
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim