Wartburg 353 -02

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fitim 21 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet scania ne gjendje shum te mir me dogante paguar shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim