aktros

Shitet nga: aziz 30 Dhj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes aktros 18 48 osht ne gedje pune osht shum ne gjedje te rregull shumm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim