bejm hapjen e bunareve

Shitet nga: qamil 10 Nën 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bejm hapjen e bunarve me gypa te betonit dhe te plastikes deri 200 metra thellsi dhe bejm punime me bagera te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim