i posa ardhun nga Zvicra CH

Shitet nga: fatmir 20 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
i po sa ardhun Nga Zvicra CH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim