iveco 1997

Shitet nga: hysni 14 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I pa doganuar.Ne gjendje shum te mir.kiper+bllokad
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim