iveco dally

Shitet nga: Adrian 12 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco viti 2000 per 7 persona me 2par gomma.
190000km
I ardhen nga zvicrra
2.8 turbodiesel.
Bejm ndrrim edhe me pun.
Per ma shum informata thirr ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim