kamijon 13 24 viti 1993 mamusa

Shitet nga: gani 05 Gsh 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamijon 13 24 viti 1993 mamusa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim