kamijon 310 viti 91 rks 1 vit

Shitet nga: kamijon 19 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamijon 310 viti 91 rks 1 vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim