kamijon

Shitet nga: bujar 12 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim kamijon 3 aks ne gjendje shum te mir viti 1995 km 178955 per me shum informata na kontaktoni ne 044 351 804 viber +37744 351 804.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim