kamion man

Shitet nga: Agim 14 Sht 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR   6 100 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion 7.5 Ton Man Kofer me hebebyne
370000 KM me grancion Goma te
reja tip top Regjistrim 8 Muj
blers serioz qmimi diskutushem
Ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim