kamion

Shitet nga: mario 04 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vecorite
Kamioni: tipi volvo; ngjyra kafe;Vit prodhimit 1995.Dokumentat:1 vit pa paguar taksat.Me siguracion te paguar deri me 02/01/2017.
Ngarkesa ne lejen e qarkullimit mban deri ne 7ton,kurse kamioni mban deri ne 12ton.
Gjatesia e korrocerise eshte 7m;e gjere 2m e 20cm;e larte 2m e 20cm. Fuqia e motorrit 4200cc. Gjendja teknike: Shume e mire.
Bleresi ka te drejte te provoje kamionin me ngarkese. Cmimi i padiskutueshem!
Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim