kamjon mercedes 407

Shitet nga: lavdrim shala 20 Shk 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoni mercedes benz 407 esht i qlajmruar ka edhe ceraden arsyja e shitjes nuk e shfrytzoj mundesi ndrrime me vetur te vogel golf3 fiat bravo etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim