kamjon mercedes benz 407

Shitet nga: lavdrim shala 06 Tet 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoni mercedes benz 407 ne gjendje te mir teknike esht me tabela ks po i qlajmruar kamjoni ka edhe ceraden arsya e shitjes nuk e shfrytzjom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim