kerkoj kamion 4x4 deri 5 ton

Shitet nga: leotrim 13 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kerkoj ksi modeli qe shiifet n foto . ban edhe model tjeter..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim