kolic per barjen

Shitet nga: 044209214 15 Mar 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ne gjendje te rregullt pi zvicrres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim