korishë

Shitet nga: linda 05 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim